چکش کراس فیت

تومان 450,000تومان 800,000
چکش کراس فیت : جنس : آهن طول : 85 سانتی متر کشور سازنده : ایران وزن های موجود : 4،6،8،10،12 *هزینه ارسال به عهده خریدار میباشد.

دمبل

تومان 125,000تومان 750,000
"دمبل" از ابتدایی ترین و در عین حال ضروری ترین ابزارهای ورزشی است که حتی می توان به وسیله آن حرکت های خیلی زیاد را به راحتی انجام داد.

دمبل ایروبیک

تومان 40,000تومان 205,000
5 / 5 ( 1 امتیاز ) خرید دمبل ایروبیک برای تمام کسانی که ورزشکار حرفه ای هستند یا به

صفحه هالتر

تومان 125,000تومان 625,000
"صفحه هالتر" جز جدانشدنی هر اقدامی برای تجهیز باشگاه ورزشی و باکس کراسفیت است. این صفحه های هالتر باید در وزن های مختلف از سبک تا سنگین برای استفاده با هالتر، دستگاه های بدنسازی یا به شکل تنها برای تمریناتی با وزنه آزاد تهیه شوند.  

خرید دمبل و وزنه

وزنه‌ها و دمبل‌ها وسیله ای برای تقویت عضلات و عضله‎سازی می‌باشند. این ابزارها نقش مهمی را در ایروبیک و بدنسازی ایفا کرده و دارای وزن‌های مختلفی هستند. وزن دمبل‌ها بین 2 تا 20 کیلوگرم بوده و هر فرد با توجه به میزان آمادگی جسمانی خود وزنی مناسب را انتخاب می‌کند.

برای عضله‌سازی و افزایش حجم ماهیچه‌ها باید از دمبل‌هایی با وزن بالا استفاده نمایید. استفاده از دمبل‌ها قدمتی طولانی داشته و طبق تحقیقات انجام شده سابقه آن به دوران یونان باستان باز می‌گردد که ظاهری شبیه به وزنه‌های امروزی دارد. همچنین امروزه از افراد مبتدی تا ورزشکاران حرفه‌ای برای افزایش حجم ماهیچه‌های خود از دمبل‌ها استفاده می‌کنند و از این رو فروش بالایی را در بازار به خود اختصاص داده است.

قیمت دمبل و وزنه

دمبل‌ها وزن‌های گوناگونی داشته و قیمت آن با توجه به وزنی که دارند، متغیر می‎باشد. از جمله دیگر عوامل موثر بر روی قیمت دمبل‌ها و وزنه‌ها می‌توان به کیفیت و مقاومت این محصول اشاره کرد. جهت اطلاع از قیمت دقیق انواع دمبل و وزنه می‌توانید به سایت …. مراجعه کرده و قیمت دقیق این محصول را همراه با سایر ویژگی‌های آن مشاهده کنید.

در صورتی که به تازگی ورزش و عضله‌سازی را شروع کرده‌اید توصیه می‌شود از خرید دمبل و وزنه با وزن پایین استفاده کنید تا فشار زیادی به ماهیچه‌های شما وارد نشود. همچنین این محصول را از سایت‌ها و فروشگاه‌های معتبر خریداری کرده تا استاندارد‌های لازم در تولید این محصول رعایت شده باشد. جهت خرید این محصول تنها کافیست که محصول خود را ثبت سفارش کرده و پس از پرداخت هزینه این محصول را درب منزل خود تحویل بگیرید.

از دیگر محصولات کراسفیت24 میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

خرید دستگاه های بدنسازی _ خرید کفپوش _ تجهیزات ایروبیک _ خرید بند معلق _ خرید توپ بوسوبال _ خرید توپ جیم بال _ خرید توپ مدیسن بال _ خرید توپ وال بال _خرید تردمیل مکانیکی_ خرید کش ورزشی _ تجهیزات بدنسازی _ تجهیزات تی آر ایکس _ تجهیزات کراس فیت _ تجهیزات پیلاتس