بوسوبال

تومان 850,000
تقویت عضلات تنه و توانایی حفظ تعادل

جیم بال

تومان 150,000

مدیسن بال

تومان 70,000تومان 100,000
مدیسن بال توپ های مدیسن توپ های سنگین وزنی هستند (وزن آن ها از 1 کیلوگرم شروع می شود و

وال بال

تومان 440,000تومان 580,000
وال بال چیست در رشته کراس فیت از توپ هایی به نام وال بال استفاده می شود که در تمرینات

توپ های ورزشی

توپ های ورزشی سنگین وزن یا سایز بسیار بزرگ که به توپ های پزشکی هم معروف شدند روز به روز بیشتر نزد مردم معروف می شوند. توپ های ورزشی سنگین مانند مدیسن بال یا وال بال برای توانبخشی به افرادی که دچار مصدومیت شده اند بسیار به کار می آید. همچنین برای حرکات اصلاحی و جلوگیری از انجام اشتباه حرکات ورزشی از توپ ها بسیار کمک می گیرند. استفاده از توپ های سنگین حکم وزنه را دارند. اما کار با آن ها راحت تر است.

تمرین با توپ سنگین

توپ های سنگین وزن انواع مختلفی دارند. مدیسن بال ها مشهورترین نوع توپ های ورزشی هستند که از وزن یک کیلوگرم شروع می شوند و تا بیش از 10 کیلوگرم نیز ادامه می یابند. این توپ ها روکش نرم و محکمی مانند چرم، پلاستیک، پلاستیک مصنوعی و … دارند که خطر لغزش آن ها از دست را کم می کند و درون آن ها را از شن یا هوا پر می کنند.

مدیسن بال

توپ های مدیسن یا وال بال که نوع دیگری از توپ های سنگین هستند باعث افزایش قدرت، توان، سرعت می شوند برای چربی سوزی و قدرت انفجاری بدن مناسبند و همچنین برای بهبود یا اصلاح عضلات کاربرد دارند. در اغلب حرکات این توپ ها را به زمین یا دیوار پرتاب می کنند. پس در مکان مناسبی و دور از خردسالان به تمرین بپردازید.

جیم بال

از معروف ترین توپ های ورزشی جیم بال است. توپ بسیار بزرگی که قطر آن تقریبا 85 سانتی متر است. این توپ ها برای بدنسازان، حرکات استقامت عضلانی، قدرتی و … کمک بسیاری می کند. این توپ ها بسیار محکم اند و نسبت به سایز شان وزن کمی دارند.

بوسوبال

بوسوبال از جالب ترین توپ های ورزشی است. بوسوبال یک توپ است که یک سمت آن تخت و سمت دیگر آن کروی شکل است. برای حفظ تعادل، تمرینات آمادگی جسمانی، هماهنگی عصب و عضله و سرعت از بوسوبال استفاده های بسیاری می شود.

توپ های ورزشی

بهترین دستگاه ورزشی خانگی

شاید شما از آن دسته از افراد باشید که میل و علاقه و یا احتیاج زیادی به ورزش کردن داشته باشید ولی مشغله هایتان اجازه رفتن به یک باشگاه ورزشی را به شما ندهد. لذا شاید به فکر خرید یک دستگاه ورزشی افتاده باشید. دستگاه ورزشی که جای زیادی نگیرد، سر و صدا نداشته باشد، و حرکات متنوعی را پوشش دهد.

دستگاه ورزشی برای افزایش استقامت عضلانی و تنفس

از بهترین دستگاه هایی که حجم ریه شما را می توانند ظرف یک هفته زیاد کنند و چربی سوزی بسیار زیادی به همراه دارند یعنی مادر ورزش ها دویدن است. پس تردمیل را به شما پیشنهاد می کنیم. اگر به دنبال دستگاه های چند کاره می گردید شاید دستگاه رویینگ کانسپت نیازهای شما را رفع کند. دستگاه ورزشی بسیار متنوع است و هر روز انواع جدیدی از آن به بازار می آید. پس بهتر است برای چند عضله مخصوص از دستگاه ها استفاده کنید و برای دیگر عضلات از ابزارها کمک بگیرید. گرچه دستگاه های چندکاره بدنسازی نیز در بازار هستند. اما بسیار گران قیمت و بزرگ و سنگین اند.

تجهیز باشگاه ورزشی

برای تجهیز باشگاه ورزشی خود باید دقت داشته باشید که متنوع ترین و بهترین دستگاه ورزشی را برگزینید. چرا که همین دستگاه ها می تواند برای شما ورزشکاران را جذب کند و پول بسازد. یک کلکسیون خوب و مناسب از همه دستگاه های استقامتی، چربی سوزی، قدرتی، سرعتی، پلیومتریک، تعادل و … باعث می شود که باشگاه تان چند ستاره شود. گرچه شاید این کار برای تان هزینه زیادی بردارد ولی به مرور زمان این پول به جیب شما بازخواهد گشت. البته با توجه به اینکه فضای هر باشگاهی محدود است سعی کنید از دستگاه هایی که محبوب ترند شروع کنید مانند تردمیل، دوچرخه و دستگاه های حجمی و چربی سوزی.

از دیگر محصولات کراسفیت24 میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

انواع دمبل ، وزنه ، دستگاه ، سازه های ورزشی ، کفپوش و زیر انداز ، تجهیزات باشگاه های بدنسازی ، تی آر ایکس ، کراس فیت ، ورزش های هوازی و ایروبیک ، تردمیل مکانیکی  ، صفحه هالتر ، کش های ورزشی ، بندهای معلق