دستگاه های بدنسازی

امروزه تناسب اندام به یکی از دغدغه‌های مهم افراد تبدیل شده و برای داشتن اندامی زیبا روزانه بخشی از ساعت خود را به انجام حرکات ورزشی اختصاص می‌دهند. خرید دستگاه های بدنسازی به این افراد کمک می‌کند تا به صورت اصولی و استاندارد اندام خود را پرورش داده و ماهیچه‌های خود را تقویت کنند.

ورزش‌های هوازی نظیر ایروبیک و پیلاتس یکی از محبوب‌ترین ورزش‌ها محسوب می‌شود که برای انجام صحیح آن به تجهیزات ورزشی نیاز است. تنوع در دستگاه‌های ورزشی انتخاب را برای افراد سخت کرده است به همین دلیل پیش از خرید دستگاه‌های بدنسازی ابتدا باید هدف خود را از ورزش مشخص کرده و با توجه به آن دستگاهی مناسب را خریداری کنید.

خرید دستگاه های بدنسازی

شما با خرید دستگاه های بدنسازی می‌توانید در خانه خود باشگاهی کوچک راه اندازی کرده و در هر ساعت از روز اندام خود را پرورش دهید. تمرینات روزانه و مستمر با استفاده از لوازم ورزشی علاوه بر تناسب اندام، شادی و نشاط را نیز به همراه دارد. این تجهیزات تنوع بالایی داشته و شما پیش از خرید می‌توانید از طریق شماره های مندرج در سایت از نحوه کارکرد دستگاه ها و تاثیرات آن مطلع شوید.

دستگاه های بدنسازی

تردمیل

دستگاه‌های تردمیل تاثیر زیادی بر روی چربی سوزی دارد و در صورتی که شما بخواهید اندام خود را لاغر کنید این دستگاه برای شما بسیار مناسب است. تردمیل‌ها برای افرادی که مکان مناسبی برای پیاده روی ندارند و یا به دلیل آلودگی هوا حاضر به خروج از خانه نیستند این امکان را می‌دهد که در منزل خود و بر روی این تردمیل‌ها پیاده روی کرده و یا حتی بدوند.

دوچرخه ثابت

دوچرخه ثابت یکی از دستگاه‌های بدنسازی است که قدمتی طولانی دارد. این دستگاه با درگیر کردن تمامی عضلات بدن شما اندام زیبایی به شما می‌بخشد. همچنین می‌توانید میزان نرمی و سختی پدال‌ها را نیز کنترل کنید.

دستگاه پله ای

دستگاه پله‌ای یکی از سخت‌ترین تمرینات ورزشی است که با انجام آن کالری زیادی را از دست خواهید داد. این دستگاه مانند پله برقی بوده و شما برای رسیدن به پله بعدی تمامی عضلات بدن خود را درگیر می‌کند و این کار باعث می‌شود که پس از مدتی کار با این دستگاه اندامی خوش فرم داشته باشید.

دمبل

دمبل یکی از تجهیزات ورزشی بسیار قدیمی است که طرفداران زیادی را در بین ورزشکاران مبتدی و حرفه ای به خود جذب کرده است. این ابزار کوچک بوده و فضای بسیار کمی را اشغال می‌کند و برای خرید آن نیاز به پرداخت هزینه ای بالا نخواهید داشت.

الپتیکال

الپتیکال‌ها کارکردی مانند تردمیل‌ها داشته و برای افرادی که زانو درد دارند بسیار مناسب می‌باشد. شما می‌توانید سرعت و میزان فشار بر روی ماهیچه‌ها را نیز کنترل نمایید.

توپ استقامتی

توپ‌های استقامتی باعث می‌شود که شما علاوه بر داشتن اندامی زیبا، قدرت تمرکز خود را نیز افزایش دهید. این توپ‌ها بسیار محکم بوده و می‌توان وزن‌های مختلفی را تحمل کند و شما با استفاده از آن‌ها می‌توانید حرکات ورزشی متنوعی را انجام دهید.

کش بدنسازی

کش‌های بدنسازی از جمله ابزارهای بدنسازی است که فضای کمی را اشغال می‌کند. شما می‌توانید این کش‌ها را بر روی ستون و یا قسمتی از خانه خود ببندید و تمرینات کششی و استقامتی را با استفاده از آن انجام دهید. این کش با وارد کردن فشار به ماهیچه‌ها باعث کشیده شدن اندام بدن و فرم زیبای آن می‌شود.

هالتر

هالترها از جمله دیگر تجهیزات ورزشی است که از چند میله آهنی و یک میله فولادی تشکیل شده است که می‌توان با استفاده از آن‌ها وزنه‌ها را کم و یا زیاد کرد. این دستگاه به دلیل وارد کردن فشار یکنواخت به اندام‌های بدن باعث پرورش اندام می‌شود.

قیمت دستگاه ورزشی

همان طور که می‌دانید دستگاه‌های ورزشی و بدنسازی بسیار متفاوت بوده و کیفیت آن‌ها با یکدیگر فرق می‌کند. برای خرید دستگاه‌های ورزشی نیازی به صرف هزینه‌های بالایی نبوده و شما می‌توانید در ابتدای کار دستگاه‌های معمولی و با قیمت مناسب خریداری کرده و به مرور آن را ارتقا دهید.

از دیگر محصولات کراسفیت24 میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

خرید دمبل و وزنه _ خرید کفپوش _ تجهیزات ایروبیک _ خرید بند معلقخرید توپ بوسوبال _ خرید توپ جیم بال _ خرید توپ مدیسن بال _ خرید توپ وال بال _خرید تردمیل مکانیکی _ خرید مت _خرید تاتامی _ خرید گر انول _ خرید تخته صعود _ خرید کش ورزشی _ تجهیزات بدنسازی _ تجهیزات تی آر ایکس _ تجهیزات کراس فیت _