سازه های ورزشی

برای داشتن سازه باشگاه مناسب ابتدا باید با انواع آن‌ها و کارکرد هر کدام آشنا شده تا بتوانید به درستی تصمیم گیری کرده و سازه‌های مناسبی خریداری نمایید. در صورتی که ورزش را به تازگی شروع کردید نیاز به صرف هزینه‌های زیاد برای پرورش اندام نبوده و شما با تجهیزاتی ساده و ارزان قیمت می‌توانید ورزش را شروع کنید. سازه‌ها انواع مختلفی داشته که از جمله پرکاربردترین آن‌ها به شرح زیر می‌باشد:

زیرانداز مناسب

شما برای انجام تمامی حرکات ورزشی به یک زیرانداز استاندارد و مناسب نیاز دارید. این زیراندازها باید صاف بوده و نرمی آن در حد استاندارد باشد تا شما بتوانید تمامی حرکات ورزشی را به راحتی و به صورت صحیح انجام دهید.

تخته استپر

تخته استپر برای ورزش‌هایی مانند ایروبیک بسیار کاربردی است. شما می‌توانید ورزش های پر تحرک را بدون هیچ آسیبی بر روی این تخته‌ها انجام دهید.

میز پرس

میزهای پرس به شما این امکان را می‌دهد که تمامی حرکات ورزشی را بر روی آن انجام دهید. حرکاتی مانند پرس سینه، پرس شکم، پرس زیر سینه و … با استفاده از این میز امکان پذیر است. وجود میزهای پرس باعث می‌شود که حرکات ورزشی با آسیب کمتری صورت گیرد.

کش بدنسازی

کش‌های بدنسازی یکی از تجهیزات بدنسازی ارزان قیمت است که فضای کمی را در باشگاه شما اشغال می‌کند. این کش قرقره ای داشته که با کشیدن آن عضلات بدن کشیده خواهد شد و باعث شکل‌گیری اندام‌ها و زیبایی آن‌ها می‌شود.

طناب

طناب‌های ورزشی یکی از ابزارهای بسیار قدیمی برای ورزش می‌باشد که تاثیر زیادی بر روی عضلات شما می‌گذارد. قیمت طناب‌ها ارزان بوده و به راحتی می‌توانید آن را در گوشه ای از خانه جای دهید.

نیمکت تمرینی

نیمکت‌های تمرینی ابزاری برای تنظیم و انجام حرکات ورزشی برای وزنه می‌باشد. پشتی این نیمکت‌ها را می‌توان تنظیم کرده و به صورت شیب‌دار و صاف درآورد. نیمکت‌های تمرینی علاوه بر راحت کردن حرکات ورزشی، باعث استاندارد شدن حرکات نیز خواهد شد.

ست دمبل

دمبل‌ها در سایزها و شکل‌های مختلفی موجود بوده و جنس آن نیز با یکدیگر تفاوت دارد به همین دلیل می‌توانید با توجه به میزان توانایی بدنی خود ست دمبلی از سبک تا سنگین را تهیه نمایید.

کتل بل

کتل بل‌ها مانند دمبل‌ها بوده و جایگزین مناسبی برای آن‌ها می باشد. کتل بل‌ها نیز مانند دمبل‌ها وزن‌های مختلفی داشته و به صورت خاص ماهیچه‌ها را عضلانی می‌کند.

بارفیکس

بارفیکس میله‌ای فولادی بوده که معمولا در بین چارچوب‌های در نصب می‌شود. دمبل‌ها باعث ایجاد کشش در اندام‌ها شده و به پرورش اندام بدن کمک می‌کند.

تردمیل

تردمیل‌ها از جمله دیگر تجهیزات بدنسازی شمرده می‌شود. شما به‌راحتی می‌توانید میزان شیب و سرعت حرکت این دستگاه را تنظیم کرده و بر روی ضربان قلب و میزان کالری سوزانده شده نظارت داشته باشید.

دوچرخه ثابت

دوچرخه‌های ثابت ابزاری بسیار کاربردی برای انجام تمرینات استقامتی شمرده می‌شود. این دستگاه با درگیر کردن عضلات و ماهیچه‌های بدن چربی‌های بدن را سوزانده و اندام شما را زیباتر خواهد کرد.

توپ تناسب اندام

توپ‌های تناسب اندام به گونه ای طراحی شده اند تا شما به‌راحتی حرکات ورزشی مورد نظر خود را انجام دهید. این توپ‌ها هزینه کمتری داشته و فضای زیادی را اشغال نخواهد کرد.

قیمت سازه های ورزشی

همان‌طور که در بالا به آن اشاره شد، سازه‌های ورزشی انواع مختلفی داشته که کارکرد هر کدام با دیگری متفاوت می‌باشد. همچنین جنس و کیفیت ساخت آن‌ها نیز با یکدیگر تفاوت دارد به همین دلیل نمی‌توان قیمت ثابتی را برای این محصول در نظر گرفت.

خرید سازه های ورزشی

برای خرید سازه‌های ورزشی باید ابتدا نیازهای خود را در نظر گرفته و هدف خود را از ورزش کردن تعیین کنید و سپس با مطالعه انواع سازه‌های ورزشی و کارکرد هر کدام، محصولی مناسب را خریداری نمایید. جهت خرید تجهیزات بدنسازی می‌توانید وارد سایت … شده و لیست کامل محصولات را همراه با سایر مشخصات و قیمت محصولات در این سایت مشاهده کنید.

از دیگر محصولات کراسفیت24 میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

خرید دمبل و وزنه _ خرید دستگاه های بدنسازی _ خرید کفپوش _ تجهیزات ایروبیک _ خرید بند معلقخرید توپ بوسوبال _ خرید توپ جیم بال _ خرید توپ مدیسن بال _ خرید توپ وال بال _خرید تردمیل مکانیکی _ خرید مت _خرید تاتامی _ خرید گر انول _ خرید تخته صعود _ خرید کش ورزشی _ تجهیزات بدنسازی _ تجهیزات تی آر ایکس _ تجهیزات کراس فیت _