استپ فایبرگلاس

تومان 480,000تومان 850,000
خرید استپ فایبر گلاس اصلا نیازی به گفتن نیست که بالا و پایین رفتن از پله همه ما را به

استپ فوم

تومان 70,000
خرید استپ فوم تخته استپ فوم در ابتدا توسط آمریکایی‌ها و برگرفته از طرح پله تولید شد. از این وسیله

بتل روپ

تومان 750,000تومان 1,650,000
خرید بتل روپ یکی از وسایل ورزش آمادگی جسمانی ارتش است که ساختار ساده ای متشکل از طناب ضخیم بلند

بوسوبال

تومان 850,000
تقویت عضلات تنه و توانایی حفظ تعادل

تخته تعادل

تومان 400,000
تخته تعادل یا تخته بالانس وسیله ای ورزشی است که برای تمرینات ورزشی ، تعادلی ، توسعه ی مهارت های ذهنی و درمانی (فیزیوتراپی) به کار میرود.

تی آر ایکس پرو سیستم

تومان 650,000
بندهای تمرینی معلق جهت تقویت عضلات تمام بدن.

تی آر ایکس فورس

تومان 700,000
بندهای تمرینی تی آر ایکس فورس معلق جهت تقویت عضلات تمام بدن.

جامپ باکس نرم

تومان 1,750,000
ست کامل 5 عددی در 5 سایز: 7/5 سانتی متر،15 سانتی متر،30 سانتی متر،45 سانتی متر،60 سانتی متر

جیم بال

تومان 150,000

چرخ شکم

تومان 280,000
تأثیر رولر شکم رولر شکم از یک غلطک کوچک و یک میله نگهدارنده تشکیل شده است. تنوع حرکت در چرخ

دمبل ایروبیک

تومان 38,000تومان 180,000
خرید دمبل ایروبیک برای تمام کسانی که ورزشکار حرفه ای هستند یا به صورت اماتورانه فقط به قصد حفظ سلامت

در دو دهه‌­ی اخیر ورزش در زندگی مردم ایران بسیار جا افتاده است و هر روز شاهد بیشتری از مردم هستیم که به باشگاه‌ها مراجعه می‌کنند و همچنین باشگاه‌های بیشتری نیز تأسیس می‌شوند. باشگاه هایی با تجهیزات تی آر ایکس از این دست هستند. می‌دانیم که اکنون رشته‌های ورزشی بدیع و تازه بیشتر از قبل پا می‌گیرند و طرفداران خود را پیدا می‌کنند. تجهیزات تی آر ایکس اکنون با شیب خوبی دارد اوج می‌گیرد اگر شما هم علاقه‌مند هستید کلاس‌های تی آر ایکس در باشگاه خود برگزار کنید یا قصد دارید باشگاه تی آر ایکس راه اندازی کنید یا آن را در خانه تمرین کنید، با ما همراه باشید.

معرفی رشته تی آر ایکس و تجهیزات تی آر ایکس

تی آر ایکس (Total Resistance Exercise) ابداع یک افسر سابق ارتش آمریکا به نام رندی هتریک است. در این رشته افراد با کمک یک سری بند یا طناب حرکات متنوع کششی و استقامتی را انجام می‌دهند. این حرکات تأثیر بسیاری بر افزایش قدرت و توان عضلات تمام بدن دارد. ایجاد هماهنگی اعضای بدن، حفظ تعادل و چربی سوزی بسیار از مزایای تی آر ایکس است. ضربان قلب در تی آر ایکس سریعا بالا می‌رود و از ورزش‌هایی است که اگر به طور صحیح و پیاپی آن را انجام دهید ظرف مدت بسیار کوتاهی بدن‌تان تغییر زیادی خواهد کرد.

لازم به ذکر است برای کسانی که تازه قصد شروع ورزش را دارند، ثبت نام در باشگاه تی آر ایکس پیشنهاد نمی‌شود. این ورزش به یک سطح پایه از آمادگی جسمانی احتیاج دارد. همچنین به کسانی که سابقه مصدومیت یا آسیب دیدگی دارند پیشنهاد می‌شود حتما زیر نظر مربی باشگاه تی آر ایکس خود به انجام حرکات سبک بپردازند.

باشگاه تی آر ایکس

ابزار و دستگاه لازم تی آر ایکس در خانه

اگر از بارفیکس رفتن لذت می‌برید و به حرکات دار حلقه رشته ژیمناستیک علاقه دارید پس باشگاه تی آر ایکس برای شما ساخته شده است. اما اگر چنین باشگاهی پیدا نکردید یا زمان رفتن به آن را نداشتید ناراحت نباشید. چرا که ابزار تی آر ایکس با یک بسته کش مخصوص سر و ته ش جمع می‌شود و می‌توانید حرکات بسیار متنوعی از آن را انجام دهید. کافی است کش خود را از بالای در، دیوار، ستون و یا سقف آویزان کنید. عموما همراه با بسته کش تی آر ایکس یک سی دی آموزشی حرکات وجود دارد. همچنین در اینترنت می‌توانید حرکات زیادی را ببینید و تکرار کنید. یک کش تی آر ایکس خوب می‌تواند تا 600 کیلو گرم را تحمل کند؛ پس نگرانی از این بابت نداشته باشید اما هر بار قبل از استفاده سفت بودن قلاب‌ها و سالم بودن کش را چک کنید. خوشبختانه این کش‌ها سبک هستند و قابلیت حمل و نقل دارند.

در باشگاه تی آر ایکس عموما دستگاه‌های چارچوب شکلی وجود دارند که چندین کش تی آر ایکس بر روی آن تعبیه شده است و چند نفر به صورت همزمان می‌توانند از آنها استفاده کنند یا به روشی راحت‌تر بر روی یک سمت از دیوار کش‌های تی آر ایکس را به صورت قلاب قرار داده‌اند. کش‌های تی آر ایکس را بر روی میله‌های بارفیکس نیز می‌توانید نصب کنند.

فروشگاه کراس فیت، پشتیبان باشگاه تی آر ایکس

فروشگاه کراس فیت خوش‌بختانه توانسته است با فراهم کردن کش‌ها و طناب‌های تی آر ایکس در سطح خوب و عالی علاقه مندان این رشته را نیز پشتیبانی کند. این ابزارها تماما با کیفیت هستند و طبق استانداردها ساخته شده‌اند. کش‌های تی آر ایکس در کیف کوچک به راحتی گذاشته می‌شوند و دارای پک آموزشی هستند.

از دیگر محصولات کراسفیت24 میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

خرید دمبل و وزنه _ خرید دستگاه های بدنسازی _ خرید کفپوش _  کراس فیت _ تجهیزات ایروبیک  _ خرید بند معلق _ خرید توپ بوسوبال _ خرید توپ جیم بال _ خرید توپ مدیسن بال _ خرید توپ وال بال _خرید تردمیل مکانیکی _ خرید مت _خرید تاتامی _ خرید گر انول _ خرید تخته صعود _ خرید کش ورزشی _ تجهیزات بدنسازی _ تجهیزات پیلاتس _ تجهیزات کراس فیت _