کش پاور باند

تومان 120,000تومان 850,000

در دو دهه‌­ی اخیر ورزش در زندگی مردم ایران بسیار جا افتاده است و هر روز شاهد بیشتری از مردم هستیم که به باشگاه‌ها مراجعه می‌کنند و همچنین باشگاه‌های بیشتری نیز تأسیس می‌شوند. باشگاه هایی با تجهیزات تی آر ایکس از این دست هستند. می‌دانیم که اکنون رشته‌های ورزشی بدیع و تازه بیشتر از قبل پا می‌گیرند و طرفداران خود را پیدا می‌کنند. تجهیزات تی آر ایکس اکنون با شیب خوبی دارد اوج می‌گیرد اگر شما هم علاقه‌مند هستید کلاس‌های تی آر ایکس در باشگاه خود برگزار کنید یا قصد دارید باشگاه تی آر ایکس راه اندازی کنید یا آن را در خانه تمرین کنید، با ما همراه باشید.

معرفی رشته تی آر ایکس و تجهیزات تی آر ایکس

تی آر ایکس (Total Resistance Exercise) ابداع یک افسر سابق ارتش آمریکا به نام رندی هتریک است. در این رشته افراد با کمک یک سری بند یا طناب حرکات متنوع کششی و استقامتی را انجام می‌دهند. این حرکات تأثیر بسیاری بر افزایش قدرت و توان عضلات تمام بدن دارد. ایجاد هماهنگی اعضای بدن، حفظ تعادل و چربی سوزی بسیار از مزایای تی آر ایکس است. ضربان قلب در تی آر ایکس سریعا بالا می‌رود و از ورزش‌هایی است که اگر به طور صحیح و پیاپی آن را انجام دهید ظرف مدت بسیار کوتاهی بدن‌تان تغییر زیادی خواهد کرد.

لازم به ذکر است برای کسانی که تازه قصد شروع ورزش را دارند، ثبت نام در باشگاه تی آر ایکس پیشنهاد نمی‌شود. این ورزش به یک سطح پایه از آمادگی جسمانی احتیاج دارد. همچنین به کسانی که سابقه مصدومیت یا آسیب دیدگی دارند پیشنهاد می‌شود حتما زیر نظر مربی باشگاه تی آر ایکس خود به انجام حرکات سبک بپردازند.

باشگاه تی آر ایکس

ابزار و دستگاه لازم تی آر ایکس در خانه

اگر از بارفیکس رفتن لذت می‌برید و به حرکات دار حلقه رشته ژیمناستیک علاقه دارید پس باشگاه تی آر ایکس برای شما ساخته شده است. اما اگر چنین باشگاهی پیدا نکردید یا زمان رفتن به آن را نداشتید ناراحت نباشید. چرا که ابزار تی آر ایکس با یک بسته کش مخصوص سر و ته ش جمع می‌شود و می‌توانید حرکات بسیار متنوعی از آن را انجام دهید. کافی است کش خود را از بالای در، دیوار، ستون و یا سقف آویزان کنید. عموما همراه با بسته کش تی آر ایکس یک سی دی آموزشی حرکات وجود دارد. همچنین در اینترنت می‌توانید حرکات زیادی را ببینید و تکرار کنید. یک کش تی آر ایکس خوب می‌تواند تا 600 کیلو گرم را تحمل کند؛ پس نگرانی از این بابت نداشته باشید اما هر بار قبل از استفاده سفت بودن قلاب‌ها و سالم بودن کش را چک کنید. خوشبختانه این کش‌ها سبک هستند و قابلیت حمل و نقل دارند.

در باشگاه تی آر ایکس عموما دستگاه‌های چارچوب شکلی وجود دارند که چندین کش تی آر ایکس بر روی آن تعبیه شده است و چند نفر به صورت همزمان می‌توانند از آنها استفاده کنند یا به روشی راحت‌تر بر روی یک سمت از دیوار کش‌های تی آر ایکس را به صورت قلاب قرار داده‌اند. کش‌های تی آر ایکس را بر روی میله‌های بارفیکس نیز می‌توانید نصب کنند.

فروشگاه کراس فیت، پشتیبان باشگاه تی آر ایکس

فروشگاه کراس فیت خوش‌بختانه توانسته است با فراهم کردن کش‌ها و طناب‌های تی آر ایکس در سطح خوب و عالی علاقه مندان این رشته را نیز پشتیبانی کند. این ابزارها تماما با کیفیت هستند و طبق استانداردها ساخته شده‌اند. کش‌های تی آر ایکس در کیف کوچک به راحتی گذاشته می‌شوند و دارای پک آموزشی هستند.

از دیگر محصولات کراسفیت24 میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

خرید دمبل و وزنه _ خرید دستگاه های بدنسازی _ خرید کفپوش _  کراس فیت _ تجهیزات ایروبیک  _ خرید بند معلق _ خرید توپ بوسوبال _ خرید توپ جیم بال _ خرید توپ مدیسن بال _ خرید توپ وال بال _خرید تردمیل مکانیکی _ خرید مت _خرید تاتامی _ خرید گر انول _ خرید تخته صعود _ خرید کش ورزشی _ تجهیزات بدنسازی _ تجهیزات پیلاتس _ تجهیزات کراس فیت _