بند معلق

بندهای معلق یکی از پرکاربردترین وسیله در رشته‌های ورزشی است که کاربردهای زیادی دارد. این بند‌ها چالش جدیدی برای افرادی است که علاقه‌مند به بارفیکس زدن، معلق بودن و آویزان شدن دارند را فراهم می‌کند. خرید بند معلق و استفاده ازآن سبب می‌گردد که فرد مجبور به استفاده از نیروی مرکزی بدن خود شود و سطح آمادگی جسمانی بدن خود را افزایش دهد. از جمله مزایای بندهای معلق می‌توان به هماهنگی عضله و عصب، افزایش توان فردی، افزایش قدرت عضلانی و … اشاره کرد.

انواع بندهای معلق

برای افرادی که کراسفیت و یا تی آر ایکس کار می‌کنند ما تی آر ایکس پرو و تی آر ایکس را پیشنهاد می‌نماییم. این بندها با هم تفاوت چندانی ندارند و به طور تقریبی با تمامی آن‌ها می‌توان حرکات مخصوص و مورد نظر خود را پیاده سازی کرد ولی در میزان کیفیت و قیمت آن با یکدیگر متفاوت می‌باشد. بندهای معلق را می‌توان به راحتی حمل کرد. این بندها را می‌توان از ستون و یا سقف آویزان کرده و با آن حرکاتی شاد و مفرح انجام داد.

خرید بند معلق

از آن‌جا که بندهای معلق باید وزن‌های مختلفی را تحمل کنند لازم است که مقاومت بسیار بالایی داشته باشند به همین دلیل باید این بندها را از فروشگاه های معتبر خریداری نمایید تا از کیفیت آن مطمئن باشید.

قیمت بندهای معلق

همان طور که می‌دانید بندهای معلق دارای انواع مختلفی بوده که هر کدام کارایی مخصوصی دارد. این بندها دارای کیفیت‌های مختلفی بوده و در فروشگاه‌های مختلف با قیمت‌های متفاوتی به مشتریان ارائه می‌شود. جهت اطلاع از هزینه دقیق این محصول می‌توانید به فروشگاه …. مراجعه نمایید.

از دیگر محصولات کراسفیت24 میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

خرید دمبل و وزنه _ خرید دستگاه های بدنسازی _ خرید کفپوش _ تجهیزات ایروبیک _ خرید توپ بوسوبال _ خرید توپ جیم بال _ خرید توپ مدیسن بال _ خرید توپ وال بال _خرید تردمیل مکانیکی _ خرید مت _خرید تاتامی _ خرید گر انول _ خرید تخته صعود _ خرید کش ورزشی _ تجهیزات بدنسازی _ تجهیزات تی آر ایکس _ تجهیزات کراس فیت _