ریپ ترینر

تومان 850,000
5 / 5 ( 1 امتیاز ) خرید ریپ ترینر ریپ ترینر شامل یک کش مقاومتی و یک میله اهرم

کش پاور باند

تومان 120,000تومان 850,000
4.5 / 5 ( 2 امتیاز ) خرید کش پاور باند اصل و هدف خرید کش پاور باند برای این

کش پیلاتس

تومان 55,000
5 / 5 ( 1 امتیاز ) خرید کش پیلاتس : خرید کش پیلاتس که یکی از بهترین ابزارهای ورزشی

کش مینی لوپ

تومان 26,000تومان 47,000
3.5 / 5 ( 4 امتیاز ) خرید کش مینی لوپ : خرید کش مینی لوپ از جمله وسایلی است

خرید کش ورزشی

خرید کش ورزشی بخاطر خاصیت مقاومت و کشسانی که دارد ابزار خوبی برای تمرینات ورزشی است. چرا که فشار ناسبی به عضلات مورد نظر وارد می آورد. در این جا می خواهیم انواع کش های ورزشی را به شما معرفی کنیم و برای شما از مزایا و معایب خرید کش  ورزشی برای شما بگوییم.

مزایای کش های ورزشی

کش های ورزشی تنوع بسیار بالایی در حرکات دارند و تقریبا شما تمام عضلات را می توانید با این کش ها تمرین بدهید. بازوها، شکم، ران، ساق پا، قفسه سینه و … . این کش ها بخاطر اینکه با درجه سختی های متفاوت تولید می شوند برای افراد مبتدی یا کم توان و هم چنین افراد حرفه ای مناسبند. تقریبا هیچ رشته ای نیست که نتواند قسمتی از نیازهای خود را با این کش ها برطرف کند. رشته های توپی، ژیمناستیک، ایروبیک، بدنسازی، قدرتی، استقامتی و فیتنس، پیلاتس، تی آر ایکس، کراسفیت و … همه و همه می توانند از فواید این کش بهره مند شوند و با آن عضلات خود را پرورش دهند.

معایب کش های ورزشی

این کش ها مانند پیلاتس درجه مقاومت بسیار بالایی دارند. اما بعد از مدتی امکان تکه شدن آن وجود دارد. و باید هنگام نگهداری از آن ها حواس تان باشد با اشیاء تیز و برنده برخورد نداشته باشند.

انواع کش های ورزشی

کش های باند لوپ یا مینی لوپ: این کش ها دایره ای هستند و به همین خاطر به آن لوپ گفته می شود. این کش ها برای افزایش قدرت هسته مرکزی بدن، توان، هماهنگی و توان بخشی به افراد مصدوم یا آسیب دیده کاربرد دارد.

  1. کش والیتو: این کش ها نیز حلقه ای هستند. اما بخاطر بافت پارچه ای که دارند دیگر احتمال پاره شدن آن ها تقریبا به صفر می رسد و روی بدن نمی لغزند. مقاومت این کش ها بسیار بالاست.
  2. کش پیلاتس: این کش به خاطر اینکه بیشتر در رشته پیلاتس استفاده می شود به این نام مشهور است. کش پیلاتس تقریبا 3 متر است و مقاومت نسبتا بالایی دارد. هر چقدر کش رنگ تیره تری داشته باشد یعنی مقاوم تر است.
  3. کش پاورباند: این کش ها از لاستیک لاتکس هستند در نتیجه مقاومت و کشش بسیار بالایی دارند. این کش ها با انواع ضخامت های متفاوت تولید می شوند و با رنگ درجه ضخامت ان ها از هم قابل تشخیص است.

از دیگر محصولات کراسفیت24 میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

خرید دمبل و وزنه _ خرید دستگاه های بدنسازی _ خرید کفپوش _ تجهیزات ایروبیک _ خرید بند معلقخرید توپ بوسوبال _ خرید توپ جیم بال _ خرید توپ مدیسن بال _ خرید توپ وال بال _خرید تردمیل مکانیکی _ خرید مت _خرید تاتامی _ خرید گر انول _ خرید تخته صعود _ تجهیزات پیلاتس_ تجهیزات بدنسازی _ تجهیزات تی آر ایکس _ تجهیزات کراس فیت _