کراس فیت

تجهیز باشگاه ورزشی کراسفیت

یک باشگاه ورزشی زنده به ورزشکاران و مربیانش است. اگر از یک ورزشکار بپرسید چه باشگاهی خوب است؟ یا کدام باشگاه را دوست دارید؟ قطعا اولین موردی که به آن اشاره می‌کند مجهز بودن باشگاه است. تمیزی باشگاه، رسیدگی مرتب به قفسه‌ها، آب خوری و سرویس بهداشتی تمیز و اما قیمت مناسب در اولویت‌های بعدی قرار دارند. پس اگر می‌خواهید باشگاه خوبی داشته باشید همه را هم که رعایت کنید اما باشگاه‌تان وسایل واجب را نداشته باشد گمان نمی کنم کسی به کسی آن را پیشنهاد کند. پس اگر سرمایه محدودی دارید حتما راجع به دستگاه‌های پرطرفدار تحقیق کنید و همان‌ها را خریداری کنید. و سپس بگردید در باشگاه‌های اطراف و جستجو کنید که چه دستگاهی یا ابزاری است که آن‌ها ندارند ولی شما می‌توانید به صورت ویژه آن را تهیه کنید. این یک امتیاز ویژه است که با آن می توانید ورزشکاران دائمی خود را مهیا کنید.

چرا از ما خرید کنید؟

بسیاری از ابزار ورزشی بخاطر فرآیند تولید و یا ایمن سازی آن‌ها بسیار گران از آب در می‌آیند. یا آن‌قدر کم طرفدار دارند و کم کاربردند که اصلا یافت نمی‌شود. ما در فروشگاه خود تقریبا تمام ابزاری که یک باشگاه مناسب باید داشته باشد را تهیه کرده‌ایم. با کیفیت تضمین شده و قیمت کاملا مناسب. هدف ما دستیابی به باشگاه‌هایی است که مجهز هستند و بتوانند ابزار مورد نیاز تمام رشته‌های ورزشی را تهیه کنند. تا همه ورزشکاران بتوانند به راحتی به فعالیت‌های خود بپردازند و از آرزوهای خود دور نشوند. بسیاری از باشگاه‌ها در ایران صرفا دستگاه‌ها و ابزارهایی که برای تناسب اندام و ایجاد حجم استفاده می‌شود را دارند. در حالی که ما سعی کرده‌ایم ابزاری که باعث می‌شود باشگاه شما در بین باشگاه‌های دیگر منطقه بدرخشد و خاص جلوه کند را تهیه کنیم. مطمئن باشید با تهیه این ابزارها به زودی نام باشگاه‌تان در بین مردم خواهد چرخید. پس اگر نگران سرمایه مالی هستید مطمئن باشید که به زودی جبران خواهد شد.

محصولات مورد نظر را می توانید از کراسفیت 24 تهیه کنید.

 

;

ابزاری که باید در هر فروشگاهی باشند

باید این را بدانید که حتی اگر باشگاه‌تان باشگاه رقص باشد یا باشگاه وزنه برداری بعید نیست که چند نفر در آن را زده و صرفا برای لاغری و کسب تناسب اندام بخواهد فعالیت کند. پس شما باید تمام ابزاری که از این دسته از افراد نیز حمایت کند را تهیه کنید. یک کفپوش مناسب، انواع و اقسام دمبل‌ها، هالتر و صفحه‌های آن، دوچرخه و تردمیل، مدیسن بال و وال بال، انواع کش پاور باند و مینی لوپ و چندین ابزار و سازه دیگر از وسایلی هستند که به راحتی با قیمت مناسب می توانید از فروشگاه ما تهیه کنید. یادتان باشد باشگاه شما ممکن است برای رشته‌های مختلفی مورد استفاده قرار بگیرد مانند: بدنسازی، پیلاتس، ایروبیک، هوازی و ایروبیک و کراس فیت. پس سعی کنید کلکسیون جامع و کاملی را تهیه کنید.

فروشگاه ما فروشگاه کراسفیت

اگر قصد تهیه ابزار ورزشی به شیوه آسان ولی با اطمینان خاطر را دارید ما به شما خرید اینترنتی از فروشگاه کراسفیت را توصیه می‌کنیم. تمامی ابزار و دستگاه‌هایی که در فروشگاه کراسفیت به فروش می‌رسد جزء محصولات با کیفیتی هستند که امتحان خود را پس داده‌اند و مشتریان و ورزشکاران و استانداردهای جهانی آن ها را تأیید کرده‌اند. تمامی وسایل وکیوم شده، با رعایت پروتکل‌های امنیتی و بهداشتی به فروش می‌رسد. ما به صورت به خصوص از باشگاه‌های کراسفیت حمایت می‌کنیم. و سعی کرده‌ایم بعضی از وسایل مورد نیاز ورزشکاران رشته کراسفیت را تهیه کنیم. البته این بدان معنا نیست که برای رشته‌های دیگر مانند فیتنس، پیلاتس، تی آر ایکس و … هیچ ابزاری تهیه نکرده‌ایم. بلکه برای مابقی رشته‌های ورزشی نیز سعی کرده‌ایم که بهترین و مهم‌ترین وسایل و ابزار لازم و کافی را فراهم کنیم تا شما مشتریان این رشته‌های ورزشی را از دست ندهید.

تجهیز باشگاه کراسفیت

همان‌طور که از نام مجموعه و فروشگاه ما پیداست ما از دوستداران و حامیان رشته ورزشی و پرهیجان کراسفیت هستیم. پس برای تجهیز باشگاه ورزشی کراسفیت می‌توانید روی ما حساب کنید. ما سعی کرده‌ایم کلکسیون مناسبی برای چنین باشگاه‌هایی تهیه کنیم. وسایل و سازه‌هایی که خیلی کم در باشگاه‌های معمولی فیتنس و پیلاتس و بدنسازی دیده می‌شود را ما گرد آورده‌ایم مانند سازه دار حلقه و تخته صعود پگ بورد. تایر فلیپ و چکش کراس فیت. کراس فیت ورزشی است که مرتب بر طرفداران و اعضای آن افزوده می‌شود. از آن‌جا که سطح اطلاعات مردم از ورزش و تغذیه بیشتر می‌شود بسیاری از مردم دیگر از سطح آماتور فراتر رفته‌اند و به حرفه‌ای‌هایی مجرب در زمینه ورزش تبدیل شده‎اند. پس طبیعی است که حرفه‌ای‌ها بالأخص آن‌هایی که به دنبال تنوع هستند به کراس فیت رو آورند. این ورزش تمام عطش شما را برای یک فعالیت درست و حسابی برطرف می کند. کراس فیت یک ورزش نظامی، متنوع، سنگین و بی نظیر است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *