کفپوش تاتامی

تومان 85,000تومان 120,000
5 / 5 ( 1 امتیاز ) خرید کفپوش تاتامی خرید تاتامی یکی از پرکاربردترین کفپوش در سالن‌های ورزشی به

کفپوش گرانول

تومان 105,000تومان 170,000
کفپوش گرانول باشگاهی که از جنس پلاستیک است یکی از بهترین گزینه ها برای تجهیز سالن ورزشی است. پیشنهاد ما مقاوم ترین و قابل اعتماد ترین نمونه موجود در بین تمامی نمونه های موجود کفپوش گرانول باشگاهی در ایران به شهادت استفاده کنندگان این محصول می باشد. این کفپوش مقاومت بالایی در برابر آب ، اشعه خورشید و ضربه و فشار دارد.

مت یوگا PVC

تومان 205,000تومان 450,000
5 / 5 ( 1 امتیاز ) خرید مت یوگا خرید مت برای یوگا که یکی از ورزش های ایده

کفپوش و زیر انداز ورزشی

کسانی که بر روی چمن و در فضای باز عادت به ورزش دارند؛ بیشتر متوجه ضرورت یک زیر انداز ورزشی هستند. کسانی که در منزل ورزش می کنند غالبا نیازی به کفپوش و زیر انداز ورزشی ندارند. اما در حرکاتی که زانو برای مدت طولانی بر روی فرش قرار می گیرد می تواند باعث درد و یا آسیب شود. به همین خاطر یا باید از زیراندازهای مخصوص استفاده کنید که نرم و محکم هستند و یا یک عدد حوله ضخیم زیر زانو قرار دهید. کفپوش و زیر انداز ورزشی علاوه بر حفظ نظافت منجر به مشخص کردن محدوده ورزشی شما می شود.

انواع کفپوش ها

تمامی باشگاه ها الزاما باید کفپوش های محکم و ضخیمی داشته باشند. دو نوع از کفپوش ها که در ایران بسیار رایج اند شامل: کفپوش تاتامی و کفپوش گرانول. کفپوش گرانول بیشتر در قسمت وزنه آزاد باشگاه ها استفاده می شود. و همچنین در محیط های کارگاهی بسیار مناسبند. کفپوش تاتامی برای مهدکودک ها، و کلاس های ورزشی توصیه می شوند. کفپوش های تاتامی بخاطر رنگارنگ بودن آن ها محیط شاد و پر انرژی ای را فراهم می کنند. اما کفپوش های گرانول مقاومت بیشتری دارند و ضد آب و رطوبت هستند و در برابر آفتاب مقاومند. به همین خاطر برای استفاده در پارک ها نیز رایجند. برای کسانی که در خانه خود باشگاه خانگی دارند و از هالتر و وزنه های این چنینی استفاده می کنند تهیه چند عدد از کفپوش های ورزشی به کاهش آسیب ناشی از سقوط وزنه ها کمک می کند.

خرید کفپوش و زیر انداز

زیراندازها و مت برای کسانی که ایروبیک، ژیمناستیک و حرکات انعطاف پذیری کار می کنند از ابزارهای مهم به شمار می آورد. برای خرید کفپوش و زیر انداز می توانید از فروشگاه کراسفیت کمک بگیرید. این فروشگاه اینترنت یهم اکنون آماده فروش انواع کفپوش های تاتامی و گرانول است و هم چنین مت های رنگارنگ و زیبایی را می تواند در اختیار شما قرار دهد.

از دیگر محصولات کراسفیت24 میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

خرید دمبل و وزنه _ خرید دستگاه های بدنسازی _ تجهیزات پیلاتستجهیزات ایروبیک _ خرید بند معلقخرید توپ بوسوبال _ خرید توپ جیم بال _ خرید توپ مدیسن بال _ خرید توپ وال بال _خرید تردمیل مکانیکی _ خرید مت _خرید تاتامی _ خرید گر انول _ خرید تخته صعود _ خرید کش ورزشی _ تجهیزات بدنسازی _ تجهیزات تی آر ایکس _ تجهیزات کراس فیت _