کراس فیت

ورزش کراس فیت چیست؟

ورزش کراس فیت

ورزش کراس فیت چیست؟ امروزه با بیشتر شدن آگاهی مردم نسبت به تاثیر ورزش در سلامت بدن و همچنین علمی تر شدن ورزش های جدید،شاهد آن هستیم که علاقه ی مردم به قرار دادن یک ورزش در برنامه ی روزانه ی خود در حال افزایش است.
با اطمینان خاطر باید گفت که “ورزش کراس فیت” که به تازگی طرفداران زیادی پیدا کرده است مزایای خاصی را نیز به همراه دارد که با شروع آن تغییرات زیادی را حس خواهید کرد.

کلید سلامتی و تناسب اندام با کراس فیت

تمرینات کراس فیت در باشگاه یا خانه ، بیشتر شبیه یک سبک زندگی است.شما با این ورزش با خیالی آسوده به سلامتی و تناسب اندام ایده آل خود دست خواهید یافت.

ورزش کراس فیت می تواند شما را در رسیدن به هر هدفی از بهبود سلامتی، کاهش وزن تا کارآیی بهتر آماده و همراهی کند.

تمرینات کراس فیت برای تمامی افراد از جمله کسانی که به تازگی شروع به تمرین کردند یا افرادی که سال ها در دیگر رشته های ورزشی تمرین می کنند، موثر و مفید است.

تمرینات ورزش کراس فیت

هیجان و تنوع جزء جدا نشدنی کراس فیت است. تمرینات کراس فیت در هر روز و هر جلسه متفاوت خواهند بود. همچنین این تمرینات هر ورزشکار زن یا مردی را به هدف خود نزدیک می کند.

می توان تمرینات کراس فیت را با توجه به سن و آمادگی بدنی هر فرد برنامه ریزی کرد. و از کارآمدی دستگاه های ایربایک، تردمیل مکانیکی و روئینگ را در این ورزش بکار برد.

بیشتر بخوانید:   مدیسن بال در کراسفیت

تمرینات گروهی 

ورزش کراس فیت چیست؟ برای پاسخ بهتر این سوال، با شروع ورزش crossfit باید بدانید که به گروهی جهانی ملحق می شوید. بیشتر از 15000 نفر در سراسر جهان در حال شروع تمرینات کراس فیت یا مشغول به این ورزش هستند.

به دلیل انجام شدن تمرینات به صورت گروهی ، شاهد آن هستیم که تمامی افراد در کلاس ها به دنبال ترغیب و تشویق کردن سایر ورزشکاران و دوستان خود هستند.

سبک زندگی

تغییر در لایف استایل یا سبک زندگی را به شکلی محسوس پس از آغاز تمرینات حس خواهید کرد.تمرینات کراس فیت با ترکیبی از رژیم غذایی سالم به همراه تمرینات مدرن برای رسیدن به تناسب اندام و سلامتی طولانی مدت سبک زندگی هر فردی را تغییر می دهد.

 

ورزش کراس فیت

ورزش کراس فیت

 

تغذیه در کراس فیت

گوشت و سبزیجات تازه مصرف کنید . دانه های مغذی، آجیل، انواع میوه و نشاسته را در برنامه غذایی خود اضافه و مصرف شکر را قطع کنید.

مواد غذایی که مصرف می کنید باید برای افزایش قدرت و انرژی مفید و در عین حال باعث چاقی نشوند همراه فروشگاه کراسفیت 24 باشید.

 

 

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *